اشتغال به صنعت ماشین سازی در ایران امروز، هنر، جسارت، تلاش و نوآوری بی وقفه ای را می طلبد که جز از سر عشق و ایمان به آفرینش، دلیل و منطق دیگری نمی پذیرد.

 

دستگاه مورد نظر شما

جهت اطلاع راجع به کدام یک از ماشین آلات ذیل وارد سایت شده اید؟
 

تلگرام

کانال تلگرام ماشین سازی سپهرحمید

سئوالی دارید؟

در کانال تلگرام و در ساعات اداری آنلاین هستیم...

0936+353-3967

آمار پایگاه

محصولات

مجموعه دستگاه های شرینک پک

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک تمام اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک دوگانه سوز (برقی-گازی)

- دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک برقی

- دستگاه شرینک پک چهار طرف دوخت

- دستگاه شرینک پک با چهار سیستم دوخت مجزا

- دستگاه شرینک پک دوخت از بقل

- دستگاه شرینک پک کابینی

- دستگاه شرینک لیبل

- انواع دستگاه های شرینک پک سفارشی

 

مجموعه دستگاه های استرچ پالت و وکیوم

- دستگاه استرچ پالت ثابت

- دستگاه استرچ پالت گردان

- دستگاه استرچ پالت رول

- دستگاه استرچ کش رومیزی

- دستگاه وکیوم

- دستگاه برش اتوماتیک

- دستگاه دربند

- دستگاه فویل سیل

 

مجموعه دوخت پلاستیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت و برش پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک

- دستگاه دوخت پلاستیک پایی (پدالی)

- دستگاه دوخت پلاستیک ال

- دستگاه دوخت پلاستیک عمودی

- دستگاه دوخت برنجی

- دستگاه دوخت رومیزی

آپارات

ماشین سازی سپهرحمید در آپارات

مجموعه ماشین آلات وکیوم و استرچ پالت مجموعه ماشین آلات شرینک پک مجموعه ماشین آلات دوخت پلاستیک

همه بسته‌بندی‌ها یک طرف لیبل یک طرف پي دي اف چاپ ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 24 خرداد 1395 ، 07:12

همه بسته‌بندی‌ها یک طرف لیبل یک طرف

لیبل کوچک‌ترین و سبک‌ترین جزء در بسته‌بندی‌هاست. اما این موجود کوچک و ظریف، شخصیت و هویت محصول را رقم می‌زند و در مواردی (مثل شرینک لیبل) اگر نباشد، انگار که هیچ نیست. لیبل در عین حال مکمل همه انواع بسته‌بندی است. روی شیشه، قوطی، کارتن، ظروف پلاستیکی و هر بسته‌های دیگری که خودشان چاپ شدنی هستند، کم و بیش نشانی از لیبل هم دیده می‌شود .

هیچ ژانر دیگری در بسته‌بندی سراغ نداریم که تا این حد از نظر جنس و طرح و شیوه‌های چاپ و کارهای تکنیکی و کاربردها و خواص، متنوع باشد. بنابراین ده‌ها تخصص در این رشته به کار می‌افتند و گردش مالی گسترده‌ای حول این زیبای کوچک در جریان است.

پرداختن به جنبه‌های فنی، اقتصادی، بازاریابی، طراحی و کاربردی لیبل به راستی مثنوی هفتاد من کاغذ می‌شود. در اینجا فقط اشاره‌ای می‌کنیم به انواع لیبل و روش‌های چاپ آن تا ببینیم کدام گونه‌های لیبل در دسترس ماست و کدام گونه‌ها دور از دسترس مانده‌اند.

از لیبل‌های آب چسب معمولی تا پشت چسبدار و خود چسب و شرینک گرفته تا لیبل‌های قالبی IML و لیبل‌های هوشمند و الکترونیک و لیبل‌های رسانه‌ای AI و لیبل‌های ضدجعل و لیبل کالاهای خاص، دنیایی از مواد متنوع و ماشین‌آلات تخصصی چاپ و پس از چاپ وجود دارد. چاپکاران ما با بعضی از لیبل‌های اخیر بیگانه‌اند. بعضی لیبل‌های عادی‌تر نیز برای آنها چندان عادی به نظر نمی‌رسند. کاغذهای پشت چسب‌دار در ایران تولید می‌شوند، هر چند که مواد اولیه آن بیشتر وارداتی است. مواد اولیه شرینک لیبل‌ها به مقدار محدود در داخل کشور تولید می‌شود.

مواد اولیه PP برای لیبل‌هایIML، - به جز گریدهای خاصی- در پتروشیمی‌های ایران ساخته می‌شود، اما این لیبل‌ در ایران چاپ نمی‌شود. لیبل‌های هوشمند و الکترونیک و تعاملی و رسانه‌ای نیز اغلب وارداتی است.

بیشترین نوع لیبل که در ایران چاپ می‌شود، پشت چسب‌دار است که به صورت ورق یا رول مورد استفاده قرار می‌گیرد. به خاطر وجود کارخانه تولیدی، این محصول همیشه در دسترس است و چاپ آن با دستگاه‌های معمولی رول کم عرض و نیز با افست ورقی انجام می‌شود. بعضی ویژگی‌ها مانند لیبل‌های ضدجعل با نوعی سلفون خاص به دست می‌آید، اما این مواد در ایران شناخته شده نیستند.

پرداختن به مواد مصرفی صنعت لیبل فرصتی مبسوط‌تر می‌خواهد. اما در مورد ماشین‌الات چاپ لیبل باید گفت که همه روش‌های چاپ در کار لیبل مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستگاه‌های یک ورقی تا فرمت‌های بزرگ افست، ماشین‌های پیشرفته فلکسو، گراور، سیلک‌اسکرین، چاپ بالشتکی و حتی روش‌های دستی اسکرین و کلیشه‌ای در کارگاه‌های کوچک تولیدی)، همگی به کار لیبل می‌آیند. اما بین این همه دستگاه‌ها تنها یک نوع ماشین به نام دستگاه چاپ لیبل معروف شده و آن رول کم عرض Narrow Web است.

ساختار این ماشین‌ها به گونه‌ای است که به طور اختصاصی برای چاپ لیبل طراحی و ساخته می‌شود. هر چند که با آن می‌توان خیلی کارها انجام داد. حتی چاپ کتاب و روزنامه، ولی این ماشین‌ها مناسب‌ترین برای چاپ لیبل هستند. ماشین‌های کم عرض دستگاه‌های رول هستند که در عرض 20 تا 50 سانتی متری ساخته می‌شوند، البته بنا به سفارش. این ماشین‌ها اغلب به صورت هیبرید ساخته می‌شوند. یعنی به جای یک روش چاپ، می‌توانند دو یا سه روش چاپ را با هم داشته باشند. در کنار چهار برج فلکسو، یونیت سیلک‌اسکرین یا یونیت طلاکوب هم می‌تواند قرار بگیرد. همچنین دایکات و پوشال‌گیر و پانچ و برجسته‌سازی به همراه چاپ، در هر ترکیب‌بندی که مورد نظر صاحب کار باشد، در یک خط قرار داده می شود. در بعضی از ماشین‌ها که برای اوراق امنیتی و اسناد و ... کاربر دارند، این یونیت‌ها به نحوی قابل انعطاف، قابل جابجایی هستند.

این ماشین آن‌طور که باید، در صنعت لیبل کشور ما، جا نیفتاده است. لیبل‌های هوشمند که در بسته‌بندی‌های غذایی کاربرد فراوانی دارند، نوعی حسگر هستند که کیفیت محصول و سالم بودن آن را نشان می‌دهند. لیبل‌های الکترونیک (مانند RFID) به صورت تماسی یا غیرتماسی، کاربردهای متنوعی در همه زمینه‌های غیربسته‌بندی (مانند انبارداری، سرشماری‌های ورودی و خروجی و شناسایی اتومبیل‌ها در گیت عوارضی و ... دارد. اینها در ایران ساخته می شود. لیبل‌هایQR در طرح شبنم داشت رواج می‌یافت که حالا محدودتر شد و لیبل‌های رسانه‌ای یا واقعیت افزوده AI نیز علی‌رغم اسم پرطمطراقشان، قابل اجرا هستند. می‌بینید که چه تکنیک‌ها و فن‌آوری‌هایی برای لیبل‌ به کار می‌رود. راستی که همه بسته‌ها یک طرف، لیبل یک طرف.

ماشین سازی سپهرحمید سازنده ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک و وکیوم)

www.sepehrhamid.com

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی توسط شرکت نوید ایرانیان
English Arabic French German Italian Spanish Turkish

جستجو در سایت

درباره ما

ماشین سازی سپهرحمید در سال 1372 با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات مدرن بسته بندی، در قم تاسیس گردید.

عمده فعالیت های ماشین سازی سپهرحمید ساخت انواع دستگاه های بسته بندی شرینک پک، وکیوم ، دوخت رومیزی ، استرچ، استرچ پالت، دوخت پایی ، دربند به دو صورت تولید سفارشی و انبوه میباشد.

ادامه مطلب ...

 

فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

* فیلم تبلیغاتی ماشین سازی سپهرحمید

 

 

فیلم ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

* ماشین سازی سپهرحمید در شبکه یک سیما

 

* برخی از مشتریان ماشین سازی سپهرحمید


* 8 دلیل برای خرید ماشین آلات بسته بندی از ماشین سازی سپهرحمید


* لطفا در انتخاب ماشین آلات بسته بندی خط تولید خود دقت کنید !

 

* مطالبی راجع به دستگاه بسته بندی شرینک پک

 

استعلام قیمت دستگاه (شرینک پک، استرچ پالت)

در صورتی که مایل به استعلام قیمت ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک، استرچ پالت و...) هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت دانلودها (اینجا کلیک کنید) به دست آورده و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فاکس نمایید.

تبلیغات

تبليغات
تبليغات

معرفی یک محصول

 • شرینک لیبل
 • توضیحات:

  نام:  شرینک لیبل

  مدل  :     SH1500

  مشخصات   :

  رنگ الکترواستاتیک، برق تک فاز، دارای سیستم کنترل حرارت،

   ابعاد دستگاه بر اساس بسته بندی متغیر است  .

  جهت بسته بندی و شرینک کردن لیبل بر روی ظروفی همانند ظروف پت ( ظروف نوشابه، آب مقطر، مکمل بنزین ) و شیشه

   

   

  درصورتی که مایل به استعلام قیمت دستگاه فوق هستید، فرم درخواست اطلاعات از مشتری را از قسمت مرکز دانلود به دست آورید و پس از تکمیل نمودن به شماره 02534233422 فکس نموده یا به ایمیل yazdan.pr@gmail.com  ارسال نمایید.

   

    

  کلمات کلیدی:

  شرینک ، شیرینک ، شرینگ، شیرینگ، وکیوم، لیبل، دستگاه بسته بندی، پک،  سپهرحمید، نایلون، سلفون، پلاستیک ، SepehrHamid ، Pack ، label ، packaging، فروش ، خرید، فروشنده، shering

لینک های RSS

feed-image Feed Entries
کلیه ی حقوق برای ماشین سازی سپهرحمیدمحفوظ است
این سایت با نرم افزار مدیریت محتوای ملی ایرانیان ایجاد شده است
این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد