دستگاه دوخت و برش پلاستیک

امکانات جانبی دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک

تجهیزات دستگاه دوخت

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی و پنوماتیک که جهت بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود در صورتی که امکانات جانبی روی آن نصب شود باعث افزایش کارایی و راندمان دستگاه می شود.

امکانات جانبی دستگاه های دوخت نایلون

معرفی انواع امکانات و تجهیزات جانبی دستگاه دوخت پلاستیک:

ترانس

ترانس دستگاه دوخت

از امکانات جانبی دستگاه دوخت ترانس است. ترانس برق، ولتاژ برق را به اندازه ی استانداردی مورد نیاز دستگاه دوخت می رساند. در صورت استفاده از آن در دستگاه طول عمر المنت زیاد شده و احتمال برق گرفتگی اپراتور از بین می رود. همچنین دستگاه در برابر نوسانات برق مقاوم باشد.

تایمر

تایمر دستگاه دوخت پنوماتیک

با توجه به اینکه زمان دوخت نایلون بستگی به جنس و ضخامت نایلون متفاوت است، درصورتی که زمان کمتری برای دوخت صرف شود دوخت آب بند نمی شود و اگر زمان زیادی صرف شود دوخت آب شده و زیبایی خود را ازدست داده و باعث از بین رفتن نوار نسوز می گردد. شما با استفاده از تایمر زمان دوخت را می توانید کنترل کرده و با بهترین زمان به صورت منظم عملیات دوخت را انجام دهید.

دیمر

دیمر دستگاه دوخت پلاستیک
ولت متر

با به کارگیری دیمر در دستگاه و تنظیم ولتاژ ورودی المنت می توانید بر روی حرارت المنت کنترل داشته باشید. دیمر می تواند همراه با ولت متر جهت نشان دادن میزان ولتاژ استفاده شود. همچنین باعث می شود که دوخت با ضخامت های مختلف با سهولت انجام شود.

المنت های کمکی یا ویژه

المنت تخت دستگاه دوخت پلاستیک

نقش اصلی را در دستگاه دوخت المنت ها به عهده دارند. بعضی اوقات برای ظاهر یا استحکام بسته بندی نیاز به خط دوخت های متفاوت از دوخت عمومی (عرض ۲ میلیمتر) نیاز است. بنابراین می توان از المنت با عرض های متفاوت مثلاً ۳، ۴، ۵، …، ۱۰، …، ۱۵ میلیمتر و یا دو و سه المنت به موازات هم برای دوخت پلاستیک استفاده نمود.

میزهای متفاوت

دوخت پلاستیک پدال پایی
میزهای متفاوت دستگاه دوخت

گاهی اوقات اجسام بسته بندی بزرگ و یا ناهمگون می باشد یا برای نگهداری نیاز به فضای خاصی می باشد. برای همین برای دستگاه می توان از میز با اندازه ویژه استفاده شود. بنا به نیاز در بعضی موارد برای ایستایی و عدم لرزش دستگاه باید سایز میز بزرگ در نظر گرفته شود.

میز کمکی نگهدارنده محصول

دستگاه دوخت پلاستیک با میز نگهدارنده

برای بسته بندی بعضی از اقلام نیاز به یک میز کمکی جهت قرارگرفتن محصول بر روی آن است. این میز قابلیت تنظیم ارتفاع دارد.

سیستم خنک کننده:

در مواردی که سرعت و کیفیت دوخت بسیار مهم می باشد می توان از سیستم خنک کننده سریع دوخت در دستگاه استفاده نمود.

چرخ

جهت جابجایی آسان دستگاه میتوان چهار چرخ گردان روی دستگاه نصب نمود. که معمولا این امکان برای دستگاه های بزرگ و سنگین استفاده می گردد.

تاریخزن

برای چاپ زمان تولید محصول نیاز به دستگاه تاریخزن می باشد که با نصب آن روی دستگاه می توان همزمان با دوخت تاریخ تولید محصول روی آن ثبت گردد.

شمارنده

شمارنده محصول در دستگاه دوخت نایلون

در زمان هایی که تعداد تولید محصول زیاد است برای اطلاع از میزان تولید می توان روی دستگاه شمارنده نصب کرد

سنسور

سنسور تشخیص نایلون

در دستگاه های دوخت پلاستیک پنوماتیک برای شروع عملیات دوخت به جای این که هر بار کلید بزنید یا پدال برقی را فشار دهید می توانید دستگاه را به سنسور مجهز نمایید تا عملیات دوخت به صورت اتوماتیک به محض قرار دادن نایلون یا پلاستیک در بین فک دستگاه دوخت آغاز گردد.

دیگر امکانات جانبی دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک

غیر از موارد فوق امکانات جانبی دستگاه دوخت پدالی و پنوماتیک می تواند شامل موارد دیگری باشد که بنا به سفارش مشتری و تایید کارشناسان ماشین سازی سپهرحمید روی دستگاه نصب می گردد.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید:
۰۲۵-۳۴۲۳۳۴۲۳
۰۹۱۲۳۵۳۳۹۶۷
واتساپ: ۰۹۳۶۳۵۳۳۹۶۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *