دستگاه دوخت و برش پلاستیک, مقالات عمومی بسته بندی, وکیوم پک

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار

شما تولید کننده خشکبار هستید؟ ما انواع بهترین دستگاه بسته بندی خشکبار را با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه می دهیم.

کیسه های نایلون بهترین بسته بندی برای میوه های خشک و آجیل هستند. چون نایلون ها شفاف هستند، انعطاف پذیری دارند و کاملا آب بند بسته بندی می شوند.

دستگاه بسته بندی خشکبار می تواند انواع میوه های خشک مانند بادام هندی، پسته، کشمش، بادام و … را بسته بندی کند، خشکبار یک محصول نسبتا گران است و این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده است که دقیقا مناسب همان بسته باشد. ضروری است شما ماشینی را انتخاب انواع دستگاه بسته بندی خشکبارکنید که برای رفع نیازهای کسب و کار شما طراحی شده باشد و به رشد کسب و کار شما کمک کند.

ویژگی‌های دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار:

  • قابلیت بسته بندی بهداشتی را داشته باشد.
  • یک ماشین چند منظوره باشد. یعنی از آن برای بسته بندی انواع محصولات مانند بادام زمینی و سایر میوه های خشک استفاده کرد.
  • قابل اعتماد باشد و به صورت دائم بدون مشکلی از آن استفاده کرد.
  • استفاده ار آن آسان باشد تا نیاز به نیروی کار ماهر را از بین ببرد پیکربندی های مختلفی برای این دستگاه وجود دارد و ماژول های مختلف را می توان مطابق با نیازهای خاص شما پیکربندی کرد.

انواع دستگاه بسته بندی خشکبار:

دوخت رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک به منظور پلمپ بسته بندی های پلاستیکی به کار می رود. این نوع دستگاه ها برای کارگاه ها و تولیدی ها مناسب می باشند چون هم استحکام دوخت و هم سرعت کار خوبی دارند

دوخت پدالی

این دستگاه هم مشابه دستگاه دوخت رومیزی بوده اما دائم گرم می باشند و بسته بندی توسط اپراتور و با استفاده از فشردن پدال پایی برای هر محصول انجام می شود. این وسیله سرعت زیادتری نسبت به دستگاه های دوخت رومیزی دارند.

وکیوم افقی

دستگاه وکیوم هوای اطراف کالا را خارج می کند و سپس کیسه پلاستیکی که محصول در آن قرار دارد را دوخت می زند. این دستگاه فاقد کابین است و هیچ محدودیتی برای وکیوم کردن محصولات با سایز خیلی بزرگ ندارد و در مقایسه با وکیوم عمودی قیمتی مناسب تر دارد.

وکیوم عمودی

این دستگاه محبوبیت زیادی در بازار به دست آورده است. این دستگاه به شکل عمودی نصب می شود.
این نوع دستگاه وکیوم عمودی، برای بسته بندی محصولات با سایز بزرگ و خیلی بزرگ، مناسب می باشد.
این سری از دستگاه های وکیوم چندکاره که عمل تزریق گاز هم می تواند در آن ها انجام شود، هم روند دوخت و هم عمل وکیوم وسپس انتشار (تزریق) گاز به داخل محصول بسته بندی شده را در چرخه وکیوم انجام می دهند.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید:
۰۲۵-۳۴۲۳۳۴۲۳
۰۹۱۲۳۵۳۳۹۶۷
واتساپ: ۰۹۳۶۳۵۳۳۹۶۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *