مقالات عمومی بسته بندی

فروش دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک در تهران، قم و کرج (رومیزی، پدالی و پنوماتیک)

مرکز فروش دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک در تهران، قم و کرج

فروش دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک در تهران، قم و کرج (رومیزی، پدالی و پنوماتیک)

همان طور که می‌دانید، فروش دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک در تهران، قم، کرج طی سال‌های اخیر رشد و گسترش چشمگیری پیدا کرده است. این روزها این دستگاه‌ها به یکی از اصلی‌ترین بخش‌های تولید تبدیل شده است و در انواع مختلف دوخت پلاستیک رومیزی، پدالی، پنوماتیک و اتوماتیک طراحی و تولید گشته و به بازار مصرف ارائه می‌گردند. کارخانه‌های بسیار زیادی هم در حوزه فروش این دستگاه در تهران و شهرهای اطراف آن فعالیت می‌کنند.

بازار دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک

ماشین آلات بسته بندی به دلیل افزایش کاربرد این ماشین آلات در طیف گسترده‌ای از صنایع اعم از مواد غذایی و آشامیدنی، مراقبت‌های بهداشتی، آرایشی و سایر کالاهای مصرفی، شاهد استقبال رو به رشدی در بازار بوده است.

تقاضا برای دستگاه‌های بسته بندی دوخت پلاستیک عمدتاً ناشی از افزایش تقاضای کالاهای مصرفی و توسعه دستگاه‌های کارآمد و با بازدهی مناسب است. دستگاه‌های بسته بندی نقشی حیاتی در تضمین حفاظت از محصول در سراسر زنجیره تامین را ایفا می‌کنند.

علت فروش بهتر دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک در تهران، قم و کرج

لازم به ذکر است که مشتریان دستگاه‌های بسته بندی دوخت پلاستیک در هر جایی از میهن بزرگمان ایران، امکان تامین و تهیه این دستگاه‌ها را دارند. اما در این میان در کلانشهرهای مرکزی ایران مثل تهران کرج و قم به واسطه‌ی دسترسی بیشتر به امکانات و موقعیت خاص قرارگیری، از تنوع، کیفیت و ساختارهای قیمت متنوع تری پیروی می‌کنند. در این میان نیز بعضی از کارخانه‌ها از لحاظ کارایی و کیفیت تولید، تمایز ویژه‌ای با سایرین دارند که ماشین سازی سپهرحمید یکی از تولیدکنندگان قدیمی دستگاه‌های بسته بندی دوخت پلاستیک می‌باشد.

معرفی کلی دستگاه‌های بسته بندی دوخت پلاستیک

دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک برای بسته بندی و دوخت انواع پلاستیک اعم از نایلون، سلفون، فویل و … استفاده می‌گردد. در این دستگاه‌ها عملیات دوخت به وسیله حرارت ایجاد شده روی نایلون صورت می‌پذیرد. حرارت باعث آب شدن نایلون و جوش خوردن دولایه نایلون روی هم می‌گردد. محل جوش خوردن روی نایلون به صورت خطی است و به این عمل جوش خوردن دو لایه، عملیات دوخت پلاستیک گفته می‌شود. بسته بندی به وسیله دوخت پلاستیک از کالا در مقابل عوامل شیمیایی محافظت می‌کند، طول عمر محصول را بالا برده و مزایای فراوان دیگری دارد. در ادامه به معرفی انواع دستگاه دوخت پلاستیک می‌پردازیم.

دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک رومیزی:

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

این دستگاه با طراحی مناسب و قابل حمل، برای کارخانجات و کارگاه‌های بسته‌بندی و حتی استفاده در منزل مناسب است. با استفاده از این دستگاه، محصولات خود را به راحتی و با کیفیت بالا بسته‌بندی کنید. این دستگاه به علت کوچکی و ارزان بودن بیشترین مصرف را در بازار شهرهای تهران و قم دارد.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک رومیزی کلیک کنید.

 

 

دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک پدالی:

دستگاه بسته بندی و پلمپ پلاستیک - دوخت پدالی

پرس پدالی پلاستیک دستگاهی است با سایز متوسط و سرعت بسته بندی خوب، جهت بسته بندی انواع محصولات. داشتن پدال در این دستگاه باعث آزاد شدن دست‌ها برای جابه‌جایی کالا می‌گردد. این کار موجب رشد سرعت بسته بندی در مقایسه با دستگاه دوخت رومیزی می‌گردد. بیشترین محل استفاده از این دستگاه‌ها در تولیدی‌های کوچک و متوسط است. بازار مصرف این دستگاه ها نیز نسبتاً زیاد است بنابراین معمولا به صورت انبوه تولید می‌گردد.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک پدالی کلیک کنید.

 

 

دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک پنوماتیک:

دستگاه دوخت و برش سه متری پنوماتیک

برای کاهش استفاده از نیروی بازوی انسان جهت بسته بندی کالا، استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک پنوماتیک توصیه می‌گردد. در این دستگاه به علت استفاده از جک‌های بادی (جک پنوماتیک) کاربر، تنها با فشار یک کلید یا پدال برقی عمل دوخت را انجام می‌دهد و خسته نمی‌گردد. در کارگاه های بزرگ و کارخانجات و برای بسته بندی‌های بزرگ از دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک پنوماتیک (پرس پنوماتیک) استفاده می‌گردد. با توجه به این که این دستگاه‌ها طیف متنوعی دارند و در سایزها و انواع مختلفی تولید می گردند و ممکن است گاهاً برای یک کسب و کاری به صورت خاص تولید شوند بنابراین تولید آن ها به صورت سفارشی است.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه بسته‌بندی دوخت پلاستیک پنوماتیک کلیک کنید.

سخن آخر:

به طور کلی فروش دستگا‌ه‌های بسته بندی ارتباط مستقیمی با کیفیت تولید، تجربه و در دسترس بودن تولید کننده دارد. شهرهای مرکز ایران به خصوص تهران و قم به عنوان به خاطر امکانات این شهرها، موقعیت قرارگیری خاصشان، از تنوع، کیفیت و ساختارهای قیمت متنوع تری در بازار فروش دستگاه‌های دوخت پلاستیک پیروی می‌کنند. بنابراین تولیدکنندگان مجبورند برای رقابت، بر کیفیت محصولات خود دقت بیشتری نموده و قیمت مناسبتری برای دستگاه‌های خود ارائه نمایند. که در این بین ماشین سازی سپهرحمید با مجوز از وزارت صنایع و سابقه ۳۰ ساله در تولید ماشین آلات بسته بندی یکی از فروشندگان معتبر در زمینه دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک در تهران، قم و کرج (رومیزی، پدالی و پنوماتیک) می‌باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *