راهنمای خرید دستگاه, مقالات عمومی بسته بندی, وکیوم پک

راهنمای خرید دستگاه بسته بندی وکیوم – مدل افقی

شاید بتوان گفت در گذشته بسته بندی وکیوم کارایی چندانی برای صنایع مختلف نداشت ؛ اما امروزه به جرات میتوان گفت دستگاه های بسته بندی وکیوم به یکی از مهم ترین نیاز های صنایع مختلف مثل صنایع غذایی تبدیل شده اند.

دستگاه وکیوم بسته بندی چیست؟

دستگاه وکیوم دستگاهی جهت بسته بندی مواد و قطعات مختلف است که حین بسته بندی و دوخت زدن هوای درون بسته را نیز تخلیه میکند.

آیا میتوان بعد از تخلیه هوای درون بسته ، به آن گاز تزریق کرد؟

در صنایع مختلف مثل صنایع غذایی و بسته بندی حبوبات و پسته لازم است تا برای جلوگیری از فساد محصول به آن گاز هایی مانند نیتروژن و … را تزریق کنند.دستگاه وکیوم افقی ماشین سازی سپهرحمید قابلیت افزودن این امکان را دارا می باشد.

این دستگاه چه محصولاتی را بسته بندی میکند؟

محصولاتی مانند انواع حبوبات شامل پسته و فندق و مغز های روکشدار ، پیچ و مهره ، واشر ، کشمش و خرما ، میوه خشک و هر چیزی که نیازمند این فرایند باشد را بسته بندی میکند.

آیا دستگاه مجهز به سیستم پنوماتیک می باشد؟

دستگاه مجهز به سیستم پنوماتیک باکیفیتی می باشد که با فشردن یک پدال برقی تمام فرایند وکیوم را برای شما به خوبی انجام می دهد.

ظرفیت تولید دستگاه چقدر است ؟

از این دستگاه بیشتر برای تولیدات کم و کار های خانگی استفاده میشود.اما برخی صنایع نیز از نوع رومیزی و پنوماتیک آن برای کار ها و تولیدات مختلف خود استفاده می کنند.اما برای بسته بندی های عمده ( ۱۰ کیلوگرم به بالا ) میتوان از دستگاه وکیوم عمودی سپهرحمید استفاده نمود.

دستگاه دارای چند سال گارانتی می باشد؟

دستگاه وکیوم پنوماتیک سپهرحمید دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.پشتیبانی تلفنی و راه دور دستگاه های ما جدای از گارانتی و خدمات پس از فروش به طور همیشگی در خدمت شماست.

برای دریافت قیمت و مشاوره بیشتر درباره این دستگاه چه اقدامی میتوانم انجام دهم؟

شما می توانید در روز روز های اداری از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ با تلفن ۰۲۵۳۴۲۳۳۴۲۳ تماس بگیرید و یا با کلیک بر روی دکمه واتساپ گوشه سایت به ما پیام بدهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *