دلایل خرید از ما

ماشین های بسته بندی (همانند دستگاه شرینک پک و استرچ پالت) تأثیر بسزایی در کارآیی و سودمندی کامل خطوط تولید دارند. در واقع یک خط تولید مناسب با انتخاب ماشین بسته بندی ناسازگار قسمت زیادی از کارآیی خود را از دست می دهد. بنابراین دقت و موشکافی فراوان در انتخاب این ماشین ها و سازنده آن بسیار مهم است. به عنوان یک سازنده و فروشنده ماشین های بسته بندی که برای مشتریان خود احترام فراوان قائل است، 8 دلیل ساده اما اساسی ذیل را فراهم آورده ایم تا مشتریان بالقوه بتوانند دقتی مؤثر و برنامه ریزی شده در خرید این کالاهای سرمایه ای اعمال کنند.

استرچ پالت کارخانه ماشین سازی سپهرحمید

1. همیشه از شرکت هایی با سوابق روشن خرید کنید.

با مشتریان قبلی آنها تماس بگیرید و موارد مورد نظر خود را چک کنید. در صورت امکان وضعیت کاری (سفارشات) و مالی سازنده یا فروشنده را بررسی کنید. توانایی مالی و کاری یک شرکت نقش اساسی در ساخت با کیفیت و تحویل به موقع سفارش دارد. شرکت هایی که دائماً در وضعیت بد مالی و کاری قراردارند اغلب توان ساخت مناسب و تحویل به موقع سفارش را از دست داده اند. افزایش امکان فروپاشی این قبیل شرکت ها در آینده شما را از قطعات یدکی و خدمات پس از فروش محروم خواهد کرد.

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید یکی از قدیمی ترین(از سال1372) تولید کنندگان ماشین آلات بسته بندی (شرینک پک و استرچ پالت) می باشد، که تا امروز شرکت های بزرگی همانند ایران خودرو، ایران رادیاتور، پاکدیس، خزر شیر و… جزء مشتریان آن است.

2. سوابق خدمات پس از فروش شرکت فروشنده را بررسی کنید.

آیا پرسنل آموزش دیده کارگاهی دارند؟ آیا پیشنهادی (کتبی) برای سرویس های دوره ای دستگاه دارند؟ سیاست عملی آنها در تامین قطعات یدکی و قیمت گذاری آن چیست ؟ آیا می توانند پرسنل شما را جهت کار با دستگاه، تنظیمات و تعمیرات ابتدایی آموزش دهند؟ آیا کتابچه راهنمای نصب، راه اندازی و نگهداری برای هر دستگاه ارایه می کنند؟

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید برای کلیه محصولات خود حداقل یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش دارد؛ از مهندسین و تکنیسین های مجرب بهره می گیرد و برای کلیه محصولات خود به صورت حضوری آموزشهای اولیه را ارائه می دهد.

3. آیا مشخصات فنی دستگاه ارایه شده توسط فروشنده با درخواست شما مطابقت دارد؟

توجه کنید که افزایش سرعت و کارایی دستگاه (بیش از آنچه شما درخواست کرده اید) موجب تحمیل هزینه های بیشتر برای امکاناتی است که شما نمی خواهید! و در آینده نیز برای شما کارایی ندارد.

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید تا زمانی که رضایت خریدار را به طور کامل کسب نکند از مسئولیت خود عقب نشینی نخواهد کرد.

4. آیا شرکت (سازنده یا) فروشنده می تواند نمونه های شما را بسته بندی کند؟

ارزیابی دقیق پرسنل فنی، تولید و فروش شما از این نمونه ها چیست؟ گزارش کتبی آنها را بررسی و در سوابق ماشین نگه دارید.

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید در زمان تحویل دستگاه بسته بندی (شرینک پک و استرچ پالت) آن را آزمایش و پس از تأیید کیفیت مطلوب آن توسط خریدار اقدام به تحویل آن خواهد نمود.

5. کارخانه شما چند شیفت کاری دارد؟ آیا امکانات و توانایی های عملی دستگاه با شیفت های کاری شما مطابقت دارد؟ سابقه کار دستگاه در کارخانه های شبیه شما چیست؟

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید بسته به نوع سفارش خریدار دستگاه هایی می سازد که می تواند به صورت 24 ساعته قادر به فعالیت باشد.

6. محلی را که برای نصب دستگاه در نظر گرفته اید با ابعاد عملی دستگاه ( مورد نیاز در حین کار ) مقایسه کنید. مطمین شوید که براحتی می توان با دستگاه در محل موردنظر کار کرد.

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید سازنده دستگاه در ابعاد متفاوت می باشد.

7. به دقت لوازم و ابزار موردنیاز کارکرد دستگاه (مانند هوای فشرده، آب، برق، نور و …طبق لیست سازنده) را بررسی و از امکان تامین آنها مطمئن شوید. گاه مشتری پس از خرید و نصب دستگاه متوجه می شود که کارایی کامل دستگاه به علت کمبود یا نبود یکی از لوازم فوق امکان پذیر نیست!

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید مشتری را از همه نیازیهای اولیه مطلع می سازد.

8. ارزشیابی زمان و مقدار بازگشت سرمایه ماشین جدید باید قبل از سفارش انجام شود. میزان هماهنگی ماشین جدید با خط تولید موجود بدقت بررسی شود. باید ماشینی خریداری کنیم که کارایی و سودمندی آن با خط موجود یا تغییرات احتمالی آن امکان پذیر باشد.

بهتر است که بدانید ماشین سازی سپهرحمید بهترین مشاور قبل از خرید دستگاه می باشد.

همچنین لازم است هنگام خرید دستگاه به نکات زیر دقت داشته باشید:

الف. زمان لازم برای خرید ماشین جدید را در نظر بگیرید. تعجیل در پروسه خرید باعث عدم بررسی و توجه به موارد مهم می شود.

ب. زمان نصب، راه اندازی و آموزش کافی در نظر بگیرید.

فکر کنید که ماشین سازی سپهرحمید شریک شما در تولید است.هدف نهایی ماشین سازی سپهرحمید خرید لوازم، ساخت، نصب و راه اندازی به موقع و بی دردسر ماشین بسته بندی با حداکثر کارایی مورد انتظار است.با همکاری صمیمانه و ارتباط شفاف با ماشین سازی سپهرحمید تجربه خرید ماشین بسته بندی، برای شما لذت بخش و مفید خواهد بود.سفارش شما هدیه ایست به ماشین سازی سپهرحمید که می تواند با راهنمایی و همکاری شما، ماشینی با کیفیت و منطبق بر خواسته های شما، در زمان معین تحویل دهد.