دستگاه دوخت و برش پلاستیک

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

امروزه مغازه‌های خرده فروشی اعم از عطاری‌ها، فروشندگان خشکبار، آجیل فروش‌ها، لبنیاتی‌ها، سوپری‌ها و ... به میزان زیادی از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی سپهر حمید استفاده می‌نمایند. از مزایای بسته‌بندی محصولات، افزایش رضایت مشتریان است. که همین امر می‌تواند فروشندگان را ترغیب به تهیه دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی نماید. بیشتر مشتریان محصولات بسته بندی شده را نسبت به محصولات فله‌ای تحسین می‌نمایند. چون محصولات بسته بندی شده بهداشتی هستند و احتمال دور ریختن و ضایع شدن آن‌ها تا زمان مصرف کمتر است. حتی خانم‌های خانه‌دار نیز با تهیه دستگاه دوخت رومیزی می‌توانند محصولات فله‌ای خریداری شده را خودشان بسته‌بندی نمایند.

نمونه کار دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی خانگی

مقدمه

یکی از معضلات خرید محصولات فله‌ای و کیلویی برای مشتریان، ضایع شدن و از بین رفتن آنها تا زمان مصرف بنا بر عواملی همچون کثیف شدن، بیرون آمدن از کیسه و ... است. برای حل این مشکل فروشندگان، مغاز‌داران یا حتی خانم‌های خانه‌دار می‌توانند محصولات و مواد غذایی را با استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی بسته بندی نمایند.

معرفی دستگاه دوخت رومیزی یا پرس دستی:

اگر می‌خواهید محصولات خود را با استفاده از پلاستیک‌هایی مثل نایلون و سلفون (پی وی سی، پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن) بسته بندی کنید بهتر است از یک دستگاه پیشرفته و با کیفیت مثل "دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی" استفاده نمایید. این نوع دستگاه دوخت پلاستیک جزو پرکاربردترین و پر فروش ترین دستگاه های بسته بندی است که می توان در حوزه کسب و کارهای کوچک و خانگی از آنها به راحتی استفاده کرد. عطاری ها، کارگاه های بسته بندی کوچک و تولیدی ها و از کسب و کارهایی هستند که می توانند از این نوع دستگاه بسته بندی در فرآیند بسته بندی محصولات خود استفاده کنند.

کار کردن با دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی بسیار ساده و راحت است. شما فقط کافی است کابل برق را به پریز وصل کنید و دمای مورد نظر را تنظیم کنید. همچنین برخی از مدل‌های این دستگاه، قابلیت برش و کاتر دارند که باعث صرفه‌جویی در مصرف پلاستیک می‌شود.

خرید دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی (به انگلیسی Heat sealing packing machine) با نام ها و اسامی مختلفی در بازار شناخته می شود که در نهایت تمامی آنها یکی هستند. از جمله اسامی رایج این دستگاه موارد زیر است:

 • دستگاه دوخت رومیزی.
 • دستگاه سیل دستی.
 • دستگاه دوخت دستی کیسه.
 • دستگاه دوخت دستی حرارتی.
 • دستگاه دوخت دستی نایلون.
 • دستگاه دوخت دستی کیسه.
 • پرس دستی پلاستیک.

نمایشگاه دستگاه دوخت رومیزی

 

مزایای استفاده از دستگاه دوخت رومیزی یا پرس پلاستیک:

افزایش عمر ماندگاری محصولات قابل فساد مانند مواد غذایی و دارو.

حفاظت از کیفیت: محصولات خشک و حساس به رطوبت، گرد و غبار، حشرات و آلودگی.

حفاظت از کمیت: با بسته بندی، محصول امکان بیرون آمدن از لایه بسته بندی را ندارد. این باعث صرفه‌جوئی در فضای انبارداری و راحتی حمل و نقل می‌شود.

افزایش جذابیت و حرفه‌ای بودن ظاهر بسته‌بندی: با بسته‌بندی حرارتی، شما محصولات خود را زیباتر در چشم مشتریان خود به نمایش می‌گذارید.

پسته بسته بندی شده

پسته بسته بندی شده خانگی

چگونه از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی استفاده نمایید؟

برای استفاده از دستگاه شما نیاز به انجام چند مرحله ساده دارید:

 1. انتخاب کیسه مناسب برای محصول خود: شما باید کیسه‌ای را انتخاب کنید که از جنس پلاستیک یا فویل باشد و قابلیت بسته‌بندی حرارتی داشته باشد. همچنین باید اندازه و ضخامت کیسه را با توجه به محصول و دستگاه خود تعیین کنید. معمولا کیسه‌های پی وی سی PVC، پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن مناسب هستند.
 2. قرار دادن محصول در کیسه.
 3. قرار دادن کیسه در دستگاه و تنظیم زمان: شما باید در کیسه را در بین دو فک دستگاه قرار دهید و با استفاده از تایمر، زمان لازم برای بسته‌بندی حرارتی را تعیین کنید. زمان بستگی به نوع و ضخامت پلاستیک دارد و معمولا ۳ یا ۴ ثانیه زمان مناسب است.
 4. فشار دادن فک دستگاه و انتظار: شما باید فک دستگاه را پایین آورده و فشار دهید. منتظر بمانید تا نور قرمز چراغ سیگنال به سبز تغییر کند. این نشان می‌دهد که عمل دوخت پلاستیک به پایان رسیده است. محصول به طور کامل در بسته بندی پلمپ می شود.
 5. برداشتن کیسه از دستگاه و لذت بردن از نتیجه.

سایزهای استاندارد دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی:

هنگام خرید دستگاه دوخت باید به اندازه کیسه نایلونی که برای بسته بندی می‌خواهید استفاده نمایید دقت نمایید. سپس دستگاهی را انتخاب نمایید که حداقل یک سانت بیشتر دوخت بزند.

سایزهای استاندارد دستگاه دوخت به اندازه های ۱۵ سانت، ۲۰ سانت، ۲۵ سانت، ۳۰ سانت، ۴۰ سانت، ۵۰ سانت و ۶۰ سانت است.

معرفی اجزای دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

معرفی اجزای دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

اجزای دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی:

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یک دستگاه برقی است که با اتصال به برق شهری، قادر به تولید حرارت و دوخت پاکت‌های پلاستیک یا فویل آلومینیوم است.

این دستگاه از چند قسمت اصلی تشکیل شده است:

بدنه: بدنه دستگاه از جنس فلز است که قسمت‌های داخلی را محافظت می‌کند. رنگ بدنه دستگاه بهتر است از نوع رنگ ضد خش یا همان پودری الکترواستاتیک باشد.

تجهیزات دوخت: تجهیزات دوخت قسمتی است که با حرارت و فشار دادن روی پاکت، آن را دوخت می زند. تجهیزات دوخت شامل المنت، نوار نسوز و فیبر استخوانی می‌باشد.

فک و دسته: قسمتی است که با فشار دادن آن، باعث می شود تا تجهیزات دوخت، عملیات دوخت پلاستیک را انجام دهد.

کلید: تا زمانی که کلید دستگاه پایین باشد المنت روشن بوده و عملیات دوخت صورت می پذیرد.

تایمر: با تایمر زمان دوخت را می توان تنظیم کرد. ولوم تایمر معمولا از جنس پلاستیک است و دارای یک دنده نشانگر است. با چرخاندن ولوم، می‌توان زمان دوخت را از ۰ تا ۹ ثانیه تغییر داد. همچنین لامپ کنار دستگاه نشان می‌دهد که تایمر در حال کار است یا خیر.

دو شاخه و سیم برق: سیم برق قسمتی است که دستگاه را به برق شهری متصل می‌کند.

دستگاه دوخت دستی نایلون و کیسه مذکور همچنین دارای لامپ ال ای دی برای نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن المنت و بوق هشدار اتمام فرآیند است. تغذیه این دستگاه دوخت رومیزی ساخت ایران تک‌فاز با ولتاژ ۲۲۰ شهری صورت می گیرد و با توان دوخت ۴۰۰ وات کار می کند.

قطعات یدکی:

دستگاه های دوخت ساخت ماشین سازی سپهرحمید همواره دارای یک المنت و نوار نسوز یدکی است.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی گزینه مناسب برای خانم‌های خانه‌دار و جهیزیه عروس:

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی خانگی مخصوص آشپزخانه و جهیزیهخانم‌های محترم کدبانو و خانه‌دار، آیا شما هم از اینکه مواد غذایی خانگی شما سریع فاسد می‌شوند یا کیفیتشان کاهش می‌یابد، ناراحت هستید؟ آیا دوست دارید که مواد غذایی خود را به صورت بهداشتی و با طول عمر بالاتر نگه دارید؟ آیا به دنبال یک راه حل ساده و اقتصادی برای بسته بندی مواد غذایی خانگی هستید؟ اگر پاسخ شما بله است، پس با دستگاه دوخت پلاستیک خانگی آشنا شوید. این دستگاه یک وسیله کاربردی و کم حجم است که با استفاده از حرارت، قابلیت دوخت انواع پلاستیک و فویل را دارد. با این دستگاه، شما می‌توانید مواد غذایی، حبوبات، میوه، سبزیجات و … خود را در کیسه‌های پلاستیکی قرار داده و با دوختن لبه‌های آن، از نفوذ هوا، رطوبت، گرد و غبار و حشرات جلوگیری کنید. این کار باعث ماندگاری بالاتر، حفظ خواص و طعم و عطر مواد غذایی می‌شود. با خرید این دستگاه، شما می‌توانید هزینه‌های خود را در خرید مواد غذایی کاهش دهید و به جای خرید مکرر یک محصول، یک بار به مقدار زیاد و با تخفیف بخرید، بسته بندی نموده و در مدت زمان طولانی استفاده نمایید. همچنین شما می‌توانید با بسته بندی مواد غذایی خود، آن‌ها را به فروش برسانید و درآمد کسب کنید.

دستگاه دوخت پلاستیک فروشگاهی گزینه مناسب برای فروشگاه‌ها و مغازه‌داران:

دستگاه دوخت رومیزی فروشگاهیشما به عنوان یک فروشنده محصولات فله ای مثل عطاری، خوار و بار فروشی و آجیل فروشی، می‌دانید که چقدر رقابت در این بازار سخت و پرفراز و نشیب است. یکی از راه‌هایی که بتوانید مشتریان خود را حفظ کنید و جذب مشتریان جدید کنید بسته بندی محصولاتتان است.
شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که بسته بندی چقدر در موفقیت کسب و کار شما تاثیرگذار است. اما حقیقت این است که بسته بندی محصولات فله ای و کیلویی شما، مزایای زیادی دارد.
در ادامه به این مزایا اشاره می‌کنیم:
بسته بندی محصولات فله ای شما باعث می‌شود که محصولات شما به صورت بهداشتی و با طول عمر بالاتر نزد مشتری بماند. شما که نمی‌خواهید محصولات شما پس از فروش سریع فاسد شوند یا کیفیتشان کاهش یابد و مشتریتان ناراضی گردد.
آیا شما نمی‌خواهید که مشتریان خود را با ظاهر جذاب و خلاقانه محصولات خود تحت تاثیر قرار دهید؟ با بسته بندی محصولات شما جذاب تر و قابل توجه تر به نظر برسند.
با بسته بندی مناسب، شما می‌توانید لوگو، نام، رنگ، طرح و اطلاعات مفید دیگر را روی بسته های خود درج کنید و تفاوت خود را با رقبای خود نشان دهید.
بسته بندی محصولات فله‌ای شما باعث می‌شود که محصولات شما حمل و نگهداری ساده تری داشته باشند. با بسته بندی مناسب، شما می‌توانید اندازه و شکل بسته های خود را به نحوی طراحی کنید که به راحتی در فضاهای کوچک جا شوند و حمل و نقل آن‌ها راحت تر باشد.
بسته بندی محصولات فله ای شما باعث می‌شود که محصولات شما ارزش بیشتری داشته باشند. شما می‌خواهید که مشتریان خود را با قیمت مناسب و منصفانه راضی کنید. با بسته بندی مناسب، شما می‌توانید از هدر رفتن و ضایع شدن محصولات خود جلوگیری کنید و هزینه های خود را در خرید مواد اولیه و نگهداری کالا کاهش دهید.
پس اگر شما هم به دنبال یک راه حل عالی برای ارتقاء کسب و کار خود هستید، از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی استفاده نمایید.
دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یک سرمایه‌گذاری ارزان و بازده بالا برای فروشندگان محصولات فله‌ای (محصولات خورد یا کیلویی) است. شما می‌توانید با بسته بندی محصولات، بازار فروش خود را گسترش دهید.

تولید دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

تولید دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

چرا خرید مستقیم از تولیدکننده دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی:

شاید تا به حال به این فکر نکرده باشید که خرید از تولیدکننده چقدر در موفقیت کسب و کار شما تاثیرگذار است. اما حقیقت این است که خرید از تولیدکننده دستگاه های بسته بندی دوخت پلاستیک، مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

خرید از تولیدکننده باعث می‌شود که شما قیمت مناسب تر را برای خرید دستگاه‌های خود پرداخت کنید. شما نمی‌خواهید که برای خرید یک دستگاه، هزینه های اضافی مثل حمل و نقل، کارمزد، مالیات و … برای واسطه‌ها را پرداخت کنید. با خرید مستقیم از ماشین سازی سپهرحمید، شما می‌توانید از هزینه‌های غیر ضروری جلوگیری کنید و قیمت پایین تر و رقابت پذیر تر را برای دستگاه های خود پرداخت کنید.

خرید از تولیدکننده باعث می‌شود که شما کیفیت بالاتر را برای دستگاه‌های خود تضمین کنید. شما نمی‌خواهید که برای استفاده از یک دستگاه، با مشکلات فنی، نقص ساخت، عدم سازگاری قطعات و … روبرو شوید. با خرید مستقیم از ما، شما مطمئن خواهید بود که دستگاه های خود را با استانداردهای بالاترین سطح تولید و بازرسی شده اند و در صورت بروز هر گونه مشکل، پشتیبانی و گارانتی مناسب دارند.

با دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، بسته بندی کردن هر چیزی آسان و لذت بخش خواهد بود.

چه کاربردهایی می‌توان برای دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی نام برد؟

بسته‌بندی محصولات خوراکی: با استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، می‌توانید محصولات خوراکی را در پاکت‌های پلاستیک یا فویل آلومینیوم بسته‌بندی کنید و از تماس آن‌ها با هوا و آلودگی جلوگیری کنید. برای مثال، می‌توانید انواع تنقلات، خشکبار، حبوبات، چای، قهوه و … را در پاکت‌های مناسب بسته‌بندی کنید و از خواص و طعم آن‌ها حفظ کنید.

بسته‌بندی محصولات بهداشتی و آرایشی: با استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، می‌توانید محصولات بهداشتی و آرایشی را در پاکت‌های پلاستیک یا فویل آلومینیوم بسته‌بندی کنید و از تماس آن‌ها با هوا و آلودگی جلوگیری کنید. برای مثال، می‌توانید انواع دستمال مرطوب، پد آرایش، پماد، کرم و … را در پاکت‌های مناسب بسته‌بندی کنید و از خشک شدن یا تغییر فرمولاسیون آن‌ها جلوگیری کنید.

بسته‌بندی محصولات دارویی: با استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، می‌توانید محصولات دارویی را در پاکت‌های پلاستیک یا فویل آلومینیوم بسته‌بندی کنید و از تماس آن‌ها با هوا و آلودگی جلوگیری کنید. برای مثال، می‌توانید انواع قرص، کپسول، شربت، پودر و … را در پاکت‌های مناسب بسته‌بندی کنید و از تغییر خصوصیات و اثرات آن‌ها جلوگیری کنید.

بسته‌بندی محصولات کشاورزی: با استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، می‌توانید محصولات کشاورزی را در پاکت‌های پلاستیک یا فویل آلومینیوم بسته‌بندی کنید و از تماس آن‌ها با هوا و آلودگی جلوگیری کنید. برای مثال، می‌توانید انواع سبزیجات، میوه‌ها، گل و گیاه و … را در پاکت‌های مناسب بسته‌بندی کنید و از خشک شدن یا فاسد شدن آن‌ها جلوگیری کنید.

تولیدکننده دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

ماشین سازی سپهرحمید مرکز فروش انواع دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی:

ماشین سازی سپهرحمید از تولیدکنندگان معتبر در زمینه فروش انواع دستگاه بسته بندی و دوخت پلاستیک می باشد.

سپهرحمید با تولید بهترین و به‌روز ترین انواع دستگاه بسته بندی توانسته است به عنوان یکی از بهترین کارخانه‌های تولید و فروش ماشین آلات صنعتی شناخته شود. شما می توانید هریک از انواع دستگاه بسته بندی را با بالاترین میزان کیفیت و مناسبترین قیمت از ما خریداری نمایید و از خدمات در نظرگرفته شده بهترین استفاده ها را نمایید.

تمامی انواع دستگاه بسته بندی موجود در قسمت محصولات سایت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشند. تا در صورت بروز کوچکترین مشکلی بلافاصله اقدام به برطرف سازی و یا تعویض آن نمایند.

چگونه از دستگاه نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، نکات زیر را رعایت کنید:

پس از هر استفاده، دستگاه را خاموش کنید و سیم برق را از پریز برق جدا کنید. از قطع برق دستگاه در حالت روشن خودداری کنید.
دستگاه را با یک پارچه نرم و خشک پاک کنید و از استفاده از آب، مواد شوینده، ساینده، الکل یا بنزین خودداری کنید.

المنت دوخت را با یک پارچه نرم و خشک تمیز کنید و از برداشتن تکه های چسبیده پلاستیک یا فویل آلومینیوم از روی آن اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، می‌توانید از یک تیغه تیز برای برداشتن این تکه ها استفاده کنید.

در صورت عدم استفاده از دستگاه، بهتر است آن را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

همچنین بهتر است قبل از هر بار استفاده، دستگاه را بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه خرابی، به تعمیرکار معتبر مراجعه کنید.

مزایای دستگاه دوخت نسبت به سایر دستگاه‌های بسته بندی پلاستیک:

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی نسبت به بقیه انواع دستگاه های دوخت پلاستیک، ارزان تر است و جزء ساده ترین دستگاه های پرس پلاستیک به حساب می‌آید و می‌تواند در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهتر است بدانید گرم شدن المنت دوخت دستگاه سریع است و نیازی به زمان برای گرم شدن ندارد و بلافاصله بعد از قطع شدن جریان برق المنت توسط تایمر سرد خواهد شد و از این لحاظ نسبت به دستگاه های دارای کوره حرارتی (دوخت پدالی)، ایمن تر خواهد بود.

بعضی از مزایای دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی عبارتند از:

 • قابل حمل بودن و سبک بودن.
 • قابل استفاده برای بسته‌بندی کالاهای کوچک.
 • قابل استفاده برای بسته‌بندی کالاهای خانگی.
 • قابل استفاده برای بسته‌بندی کالاهای غذایی.
 • قابل استفاده برای بسته‌بندی کالاهای صنعتی.
 • قابل استفاده برای بسته‌بندی کالاهای پزشکی.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک دستی رومیزی:

قیمت یکی از موضوعات مهم در هنگام خرید هریک از انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی می باشد. همان طور که در بالا به آن اشاره شد دستگاه دوخت پلاستیک دستی و یا رومیزی برای بسته بندی انواع محصولات غذایی، لوازم التحریر و هزاران کالا و محصولا دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دستگاه بسته بندی بسیار ساده است و روش کار با آن به صرفه و آسان است. به علت ارزان بودن و کوچک بودن این نوع تجهیزات از آن ها می توان در انواع کارگاه های کوچک و مصارف خانگی استفاده کرد. این نوع تجهیزات به دلیل کاربرد آسان و قیمت مناسبی که دارد توسط تامین کنندگان و تولید کنندگان بسیاری به بازار عرضه می شوند. برای استعلام قیمت این دستگاه می توانید در ساعات اداری با کارشناسان ماشین سازی سپهرحمید تماس بگیرید.

نحوه کار با دستگاه دوخت رومیزی ماشین سازی سپهرحمید

معایب دستگاه دوخت رومیزی:

   • اتوماتیک نیست و نیاز به اپراتور دارد.
   • در مقایسه با دستگاه های دوخت پدالی و … سرعت تولید پایین است.
   • نیاز به تعویض المنت و پارچه نسوز در صورت سوختگی.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید و جالب بوده باشد. اگر سوال یا نظری درباره دستگاه پرس پلاستیک خانگی دارید، لطفا در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین اگر به دنبال خرید یا فروش چنین دستگاه هایی هستید، می توانید با ما تماس بگیرید. ما در این زمینه دارای تجربه و اعتبار زیادی هستیم و مشتاق همکاری با شما عزیزان هستیم.

ماشین سازی سپهرحمید در ناحیه صنعتی در شهر قم مستقر است و به مشتریان در سراسر کشور خدمات ارائه می دهد.

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید:
۰۲۵-۳۴۲۳۳۴۲۳
۰۹۱۲۳۵۳۳۹۶۷
واتساپ: ۰۹۳۶۳۵۳۳۹۶۷

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی

 1. ابزار سرشت گفت:

  سلام
  من ابزار فروشی دارم. می خواهم به من در اصفهان نمایندگی (ترجیحاً انحصاری) بدهید. و به صورت عمده دستگاه دوخت رومیزی را خرید نمایم. به نظر من دستگاه شما از پرس های سپهرالکترونیک (حسن زاده) بهتره. شنیدم برای ارسال فقط کمی بدقول هستید به خصوص تو ارسال دستگاه های دوخت پلاستیک رومیزی ۲۰، ۲۵ و ۳۰. اما کیفیت دستگاهاتون عالیه.
  تشکر

  1. مهندس یزدانی گفت:

   سلام علیکم
   نظر لطف شماست.
   جهت دریافت اطلاعات در خصوص شرایط اخذ نمایندگی ماشین سازی سپهرحمید لطفا در ساعات با شماره ۰۲۵۳۴۲۳۳۴۲۳ (مدیریت فروش) تماس بگیرید.

 2. گلزار گفت:

  سلام
  بنده نیاز به دستگاه دوخت رومیزی برای دوخت پلاستیک به طول ۷۵ سانت دارم. شما دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی سفارشی هم تولید می کنید تا جوابگوی کار من باشد؟
  البته حداقل ۵ تا نیاز دارم

  1. مهندس یزدانی گفت:

   سلام علیکم
   برای طول ۷۵ سانت بهتر است از دستگاه دوخت پلاستیک پدالی یا پنوماتیک استفاده نمایید. چون برای دوخت ۷۵ سانت به کمی نیروی بازوی بیشتر از حد معمول نیاز است و کاربر ممکن است زود خسته شود. البته باز هم در صورت صلاحدید جنابعالی دستگاه دوخت رومیزی به صورت سفارشی هم تولید خواهیم کرد.

 3. طلایی گفت:

  عمر مفید المنت دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی چقدره؟
  من یک ساله دستگاه گرفتم. این مرحله مرتبه دومه که المنتش سوخته.

  1. مهندس یزدانی گفت:

   عمر مفید المنت تخت استفاده شده در دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی بستگی به میزان استفاده از دستگاه دارد. با توجه به اینکه احتمالا جنابعالی از دستگاه زیاد استفاده می نمایید توصیه می شود دستگاه دوخت پدالی تهیه کنید یا در صورت ادامه استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی، سعی کنید از بهترین جنس المنت بازار استفاده کنید.

 4. الکتروتکنیک گفت:

  شرایط گرفتن نمایندگی فروش دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی را هم بفرمایید

  1. مهندس یزدانی گفت:

   سلام علیکم
   لطفا با کارشناسان فروش ماشین سازی سپهرحمید تماس بگیرید

 5. سینا گفت:

  توضیحات شما راجع به #دستگاه_دوخت_پلاستیک_رومیزی کامل هست. لطفا یک فیلم در خصوص آموزش نحوه تعویض سیم المنت و نوار نسوز دوخت هم در سایت بگذارید.

  1. مهندس یزدانی گفت:

   سلام علیکم
   انشالله به زودی قرار خواهیم داد

 6. سلیمانی گفت:

  بهتره تنوع بیشتری در رنگ داشته باشید

  1. مهندس یزدانی گفت:

   در صورت سفارش مشتری به تعداد عمده، می توانیم با رنگ های متفاوت تولید کنیم.

 7. شهربانو گفت:

  من دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی را برای بسته بندی غذا در کیسه فریزر تهیه کردم، قد و قواره بزرگی داره و کل دهانه اش، کیسه فریزر را پوشش میده
  برای کارهای عطاری و غیره هم خوب هستش
  هنگام کار کردن مخصوصا برای کیسه فریزر باید مواظب باشید تا کیسه نایلون را آب نکنه
  وسیله ای مفید برای منزل و مغازه است. تو هر خونه ای نیازه

 8. محسنی گفت:

  در مشهد مقدس نمایندگی فروش #دستگاه_دوخت_رومیزی دارید؟

 9. ایران گفت:

  سلام
  المنت و کاغذ نسوز زیر المنت را از کجا بگیرم؟

 10. عباس گفت:

  الان قیمت دستگاه دوخت رومیزی ۳۰ سانت سپهرالکترونیک و … در بازار حداقل یا حدود یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان هست در حالی که این دستگاه را از این کارخانه با قیمت یک میلیون و دویست میشه تهیه کرد.

 11. گلرنگ گفت:

  ضمن تشکر از همه تولیدکنندگان هم وطن
  می خواستم بدونم دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی شما در مقایسه با مدلهای چینی چه ویژگیهایی دارد؟

 12. امیر تاجیک گفت:

  سلام.
  محصول رو آزمایش کردم
  خوب دوخت می زنه. یک ولوم تایمر سمت راستش هست. اگر کیسه ای گذاشتید که خوب دوخت نزد. تایمر رو بیشتر بگذارید و تست کنید. درست میشه
  بعدش بقیه پاکت ها را تند تند میتونید دوخت بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *