مقالات عمومی بسته بندی

دستگاه پرکن مایعات رقیق یا پرکن ثقلی – قیمت و معرفی

از دستگاه پرکن مایعات رقیق ماشین سازی سپهرحمید یا همان فیلر بطری جهت پر نمودن بطری ها و ظروف مختلف با مایعات استفاده می شود.

این دستگاه که به دستگاه پرکن ثقلی معروف می باشد میتواند مایعاتی مثل دوغ و نوشابه، عرقیجات گیاهی، گلاب، آب معدنی، اسید، باتری، سفید کننده ها، نوشیدنی های طعم دار، مایعات شیمیایی، غذایی و دارویی و… را درون ظروف مختلف پر کرده؛ سپس آنها را درب گذاری و فیکس کند.

لازم است بدانید مایع رقیق یعنی مایعی که حداکثر ویسکوزیته آن کمتر از ویسکوزیته روغن زیتون است.

دستگاه پرکن مایعات از مهم ترین تجهیزات در صنایع مختلفی مانند آرایشی بهداشتی، دارویی، صنایع غذایی و نوشیدنی می باشد . در این صنایع محصولات در بسته بندی ها متفاوتی انجام می گیرند.بوسیله این دستگاه پرکردن بسته بندی بصورت آسان، سریع و کاملا بهینه انجام میگرد .

فرض کنید این فرآیند بصورت دستی انجام بشود، اتلافی که در سر ریز مایعات و کاهش سرعت اتفاق می افتد فوق العاده زیاد حواهد بود. به همین دلیل از دستگاههای پرکن مایعات استفاده می شود.

سرعت این دستگاه باعث افزایش بهره وری و کاهش کار های یدی می شود. با این دستگاه شما می توانید حجم بالایی از مایعات را درون ظرف پر کنید.

امکانات، گارانتی و قیمت

دستگاه پرکن و درب بند اتوماتیک ماشین سازی سپهرحمید دارای نوار نقاله جهت انتقال ظروف با هر شکل و اندازه ای و سپس پر کردن و درب گذاری آنها می باشد.

دستگاه دارای دوسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

تعداد نازل های دستگاه به صورت سفارشی و تا حداکثر ۱۲ نازل می باشد.

دستگاه مجهز به سیستم هوشمند کنترل صنعتی و نمایشگر لمسی است.

امکان افزودن تجهیزات میکروب زدایی با اشعه UV (به سفارش مشتری)

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید:
۰۲۵-۳۴۲۳۳۴۲۳
۰۹۱۲۳۵۳۳۹۶۷
واتساپ: ۰۹۳۶۳۵۳۳۹۶۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *