مقالات عمومی بسته بندی

فروش دستگاه بسته بندی در افغانستان

فروش دستگاه بسته بندی در افغانستان

فروش دستگاه بسته بندی در افغانستان

بازار دستگاه بسته بندی در افغانستان یک بازار نوپا و رو به رشد است. افغانستان به عنوان یک کشور کشاورزی، تولیدات متنوع و با کیفیتی دارد که نیاز به بسته بندی مناسب دارند. این تولیدات شامل خشکبار، محصولات غذایی، قالی‌بافی، محصولات دامپروری و غیره هستند. اما عدم وجود تجهیزات و استانداردهای بسته بندی، باعث شده است که این تولیدات کیفیت خود را از دست دهند و نتوانند به بازارهای خارجی دسترسی پیدا کنند. برای حل این مشکل، نیاز به ورود ماشین آلات بسته بندی مدرن و مناسب است که می‌توانند کار را سریع، دقیق و اقتصادی انجام دهند.

افکار دو جانبه، می‌تواند به نفع هر دو کشور تمام شود.

ایران به عنوان یک همسایه و شریک تجاری افغانستان، می‌تواند نقش مهمی در تامین این نیاز بازار افغانستان داشته باشد. ایران دارای تولیدکنندگان ماشین آلات بسته بندی با کیفیت و قابل رقابت است که محصولات خود را در زمینه‌های مختلف صنعت بسته بندی عرضه می‌کنند. ایران همچنین می‌تواند با سرمایه‌گذاری و همکاری در صنعت بسته بندی افغانستان، فرصت‌های جدید را برای تولید و صادرات خود ایجاد کند. بازار ماشین آلات بسته بندی در افغانستان پتانسیل زیاد و جذاب است که با همکاری و همفکری دو طرف، می‌توان به سود هر دو کشور منجر شود.


معرفی فابریکه سپهرحمید

لوازم بسته بندی که در ایران تولید می‌شود زمینه بسیار مناسبی برای صادرات دارد. فابریکه سپهرحمید یک تولیدکننده موفق در بخش طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی پلاستیک است. این شرکت در سال ۱۳۷۲ در قم تاسیس شده و دارای پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن ایران است. این شرکت با بکارگیری از دانش، تخصص، تجربه و نوآوری، انواع مختلفی از دستگاه‌های بسته بندی را تولید می‌کند. از جمله: دستگاه‌های دوخت و برش پلاستیک، دستگاه‌های شرینک پک، دستگاه‌های وکیوم، دستگاه‌های استرچ پالت و دستگاه‌های دربند.

این دستگاه‌ها قابل استفاده در بخش های مختلف هستند مانند: بخش مواد غذایی، مواد شوینده، مواد لبنیاتی و … مورد استفاده در شفاخانه و ارگان های صحت عامه، در انتشارات، کاپی و پرنت و … .

فابریکه سپهرحمید با درک نیاز و سلیقه مشتریان، دستگاه‌های سفارشی نیز طراحی و تولید می‌کند. همچنان ضمانت پس از فروش و را نیز برای مشتریان و شرکت های همکار ارائه می‌دهد. این شرکت تولیدات خود را با کیفیت بلند و قیمت مناسب ارائه می نماید

اگر شما هم به دنبال وارد کردن دستگاه‌های بسته بندی پلاستیک به افغانستان هستید، ماشین سازی سپهرحمید را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ماشین سازی سپهرحمید، همراه شما در راه پیشرفت.

همه محصولات ماشین سازی سپهرحمید

جهت مشاهده همه دستگاه‌های سپهرحمید کلیک کنید.

 

 

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید:
۰۲۵-۳۴۲۳۳۴۲۳
 ۹۱۲۳۵۳۳۹۶۷ ۹۸+
واتساپ: ۰۹۳۶۳۵۳۳۹۶۷

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *